Pokochaj piękno polskiej porcelany

Polskie wytwórnie porcelany należą do najlepszych w Europie, a nasze rodzime produkty wyróżniają się nie tylko oryginalnymi wzorami, ale także wyjątkowo kunsztownym wykonaniem. Na tym blogu chcielibyśmy pokazać Państwu bogactwo polskiej porcelany i przybliżyć Wam podstawowe pojęcia związane z tą niesamowitą ceramiką. Znajdziecie tu również bardziej praktyczne porady, które pomogą Wam wybrać idealny zestaw porcelany do użytku domowego albo odpowiednią porcelanę na wyjątkowo gustowny prezent.

Osoby regularnie odwiedzające nasz blog mogą także liczyć na to, że jako pierwsze dowiedzą się o promocjach i wyprzedażach dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Tych z Państwa, którzy chcieliby dokonać zakupu porcelany zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego sklepu. Oprócz porcelany, znajdą tam Państwo również noże kuchenne, komplety sztućcy stołowych i kompleksowe wyposażenie kuchni oraz zastawę stołową.

Hurtownia AP-POL – o firmie

Blog prowadzony jest przez firmę AP-POL, jednego z najbardziej doświadczonych sprzedawców hurtowych porcelany w kraju. Na rynku działamy już ponad 24 lata i od początku istnienia naszej rodzinnej firmy kierujemy się prostą zasadą – oferujemy produkty najwyższej jakości dostępne w maksymalnie przystępnych cenach.

W naszej ofercie znajdą Państwo porcelanę, szkło i zastawę stołową najlepszych polskich producentów. Dbamy o relacje z dostawcami, dlatego mamy stały dostęp do najnowszych kolekcji i na bieżąco wzbogacamy nasz asortyment. Oferujemy między innymi:

  • porcelanę Lubiana,
  • porcelanę Ćmielów,
  • porcelanę Chodzież,
  • oraz wiele innych produktów.

Serdecznie zapraszamy na blog i do naszego sklepu internetowego!

porcelana.